Zamknij
REKLAMA

Pierwsze samochody już przejechały

08:01, 15.04.2019 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Na ten moment kierowcy czekali od dawna. I chociaż otwarcie ostatniego odcinka ulicy Piastowskiej nie oznacza końca utrudnień komunikacyjnych w śródmieściu to z pewnością będzie się jeździło lżej.

Punktualnie o godzinie 7. nastąpiło przecięcie wstęgi i pierwsze samochody przejechały ulicą Piastowską od strony wieży ziębickiej. Otwarcie tego ostatniego odcinka udrożniło całą ulicę - poczynając od ronda przy Poczcie Głównej aż do ulicy Bema. Ja pierwsza przejechała wicestarosta Joanna Burska.

Ta ulice będzie tętnić życiem. Oprócz nowej drogi mamy deptak oraz miejsca parkingowe. Mam nadzieję, że na deptaku będą organizowane różnego rodzaju jarmarki oraz inne wydarzenia.

Andrzej Kruczkiewicz, starosta nyski

W uroczystym przecięciu wstęgi uczestniczył władze powiatu, były starosta Czesław Biłobran oraz burmistrz Kordian Kolbiarz, bowiem Gmina Nysa również dołożyła swoją cegiełkę do remontu.

Zyskaliśmy piękny fragment miasta, wyremontowany, zachęcający do spacerów, do jazdy na rowerze po nowych ścieżkach. Ponadto mam nadzieję, że wkrótce staną tutaj również letnie ogródki.

Kordian Kolbiarz, burmistrz Nysy

Wciąż trwają prace przy podziemnym parkingu. Ta inwestycja powinna zostać oddana do użytku za 2-3 tygodnie, podsumowuje wicestarosta Jacek Chwalenia.

(T.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

driverdriver

0 0

Jechałem dziś. Jest dobrze! 20:11, 15.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JoshuaJoshua

1 0

Temat fajny, ale jak widzę rudego to nóż sam się otwiera... 12:55, 17.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© nysainfo.pl | Prawa zastrzeżone