Zamknij
REKLAMA

Nysa ma nowego szeryfa

10:31, 14.05.2019 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

W Komendzie Powiatowej Policji w Nysie miały miejsce uroczystości związane z powołaniem nowego komendanta. Mł. insp. Edward Flaga oficjalnie objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Nysie. Powołanie wręczył mu Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta.

Młodszy inspektor Edward Flaga pełnił obowiązki komendanta od 3 miesięcy. Swoją karierę na Policji rozpoczynał na początku lat 90. Komendant przeszedł przez niemal wszystkie szczeble od prewencji poprzez służby kryminalne. W ostatnim czasie służył w wydziale do walki z cyberprzestępczością.

Posiadane doświadczenie z pewnością przełoży się na współpracę z kadrą kierowniczą komendy, funkcjonariuszami, pracownikami cywilnymi oraz samorządem, sądami i prokuraturą. Nysa jest niezwykle atrakcyjnym miejscem, gdzie organizuje się dużo wydarzeń jak koncerty czy choćby mecze siatkarskie. Ta współpraca jest niezbędna do tego, aby mieszkańcy w naszym powiecie czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Mł. insp. Edward Flaga, Komendant Komendy Powiatowej Policji w Nysie

Słów uznania pod adresem nowego szefa nyskich policjantów nie szczędził także Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta:

Młodszy inspektor Edward Flaga to bardzo doświadczony funkcjonariusz. 28 lat służby to czas na to, aby to doświadczenia jeszcze bardziej docenić. Ostatnie stanowisko w wydziale do walki z cyberprzestępczością tylko to potwierdziło to doświadczenie.

nadinsp. Jarosław Kaleta, Komendant Wojewódzki Policji w Opolu

W ceremonii uczestniczyli m.in. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nysie nadkom. Janusz Mormul, Starosta Nyski Andrzej Kruczkiewicz, Członek Zarządu Powiatu Joanna Burska, Radny Powiatu Daniel Palimąka, Burmistrz Nysy Kordian Kolbiarz, Burmistrz Otmuchowa Jan Woźniak, Prezes Sądu Rejonowego w Nysie Dobrawa Michałowska, Prokurator Okręgowy Liliana Kapera-Kopczyk, Prokurator Rejonowy Sebastian Biegun, Dyrektor Zakładu Karnego w Nysie płk. Mirosław Ligęza, Komendant PPSP w Nysie bryg. Arkadiusz Kuśmierski, zaproszeni goście oraz policjanci i pracownicy Policji.

 

 

 

 

(T.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

hahahaha

0 0

No no... ciekawe jak długo. 16:38, 14.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© nysainfo.pl | Prawa zastrzeżone