Zamknij
REKLAMA

Odbierz pojemniki na baterie

09:06, 16.05.2019 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Nysie, może odebrać pojemniki na zużyte baterie.

Zużyte baterie i akumulatory zaliczane są do odpadów niebezpiecznych, dlatego należy pamiętać o ich oddzieleniu od „zwykłych śmieci” poprzez segregację u źródła, czyli bezpośrednio w domu.

Wiele osób wciąż zapomina, że baterie czy akumulatory to bardzo niebezpieczne odpady i nie możemy ich wyrzucać do kosza. Pudełka znikają w bardzo szybkim tempie. Są one dostępne na I piętrze, przy punkcie rejestracji aut.

Andrzej Kruczkiewicz, starosta nyski

Po napełnieniu pojemnika należy przekazać je bezpośrednio do miejsc odbioru lub punktów selektywnego zbierania tych odpadów.

(T.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© nysainfo.pl | Prawa zastrzeżone