Zamknij
REKLAMA

Janusz Sanocki - Wzywam wszystkich do buntu

18:02, 05.08.2019 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Wzywam wszystkich do buntu - tak o dzisiejszych wydarzeniach w Urzędzie Wojewódzkim w Opolu, mówił na antenie Radia Opole - poseł Janusz Sanocki.

Dzisiejszy happening nyskiego posła odbił się szerokim echem zarówno wśród mediów lokalnych jak i ogólnopolskich. Około południa Janusz Sanocki był w Urzędzie Wojewódzkim w Opolu, jednak co tak rozsierdziło polityka? Chodziło o specjalne bramki, które zostały zamontowane przy wejściu. Obecnie trzeba się wylegitymować, wówczas otrzymuje się "kartę gościa" i można się udać dalej. Posłowi Sanockiemu takie rozwiązanie najwyraźniej nie przypadło do gustu, bowiem zniszczył bramkę.

Sprawa nabiera rozmachu, ponieważ według RMF FM wydarzenie będzie badała prokuratura, natomiast poseł złożył zawiadomienie w sprawie interweniującej policji w gmachu urzędu.

Ja zrobiłem rzecz słuszną. Obywatele powinni porozwalać te wasze barierki. Tu chodzi o wolność. Ja o wolną Polskę walczyłem, a nie o to, żeby urzędnik robił co zechce. Tu nigdy żadnych barierek nie było, bo nie są tu potrzebne. One jedynie blokują ruch obywateli. Zbuntowałem się, wyłamałem. Ja za nią zapłacę. Kuchciński zapłaci za loty, ja zapłacę za barierkę. Wyłamałem ją w interesie obywateli,

Janusz Sanocki, poseł

W najbliższych wyborach Janusz Sanocki nie będzie kandydował już do Sejmu. Polityk rozważa start do Senatu.
 

(T.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

JasiuJasiu

2 2

Jak zwykle cel słuszny ale złe środki... 23:31, 05.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ACOACO

1 2

brawo panie pośle.... 08:24, 07.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© nysainfo.pl | Prawa zastrzeżone