Zamknij
REKLAMA

Silne wsparcie dla PO przed wyborami

17:58, 10.08.2019 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Przed wyborami parlamentarnymi każde wsparcie dla poszczególnego ugrupowania jest naprawdę ważne. Chociaż Prawo i Sprawiedliwość prowadzi w sondażach to opozycja z pewnością będzie chciała ten dystans chociaż zmniejszyć.

Dziś tzw. młodzieżówki nie odgrywają aż tak dużego znaczenia jak jeszcze w latach 90. jednak nie można lekceważyć wsparcia także z tej strony, zwłaszcza kiedy walka idzie o każdy głos.

NysaInfo.pl: Skąd decyzja o rezygnacji z PSL i przejściu do PO?

Jacek Jaszczyszyn: Obserwowałem od dawna pracę Daniela Palimąki, a też znamy się od bardzo dawna zawsze w sojuszu, bardzo podoba mi się ten "ordnung" który zawsze towarzyszy grupie wokoło Pana Daniela. Zaproponował mi całkiem fajne wyzwanie i się zgodziłem.

NI: I co teraz? Budowanie nowej młodzieżówki PO? Jakie ma Pan pomysły w najbliższą przyszłość? Wybory parlamentarne praktycznie lada moment.

JJ: Młodzieżówka jest bardzo dobrze prowadzona przez moich dobrych przyjaciół, Tobiasza Gajdę i Przemka Pośpieszyńskiego, ale jeśli będę mógł pomóc to pomogę.

NI: PSL nie miał już nic do zaoferowania?

JJ: W PSL byłem prezesem Forum Młodych Ludowców województwa opolskiego, członkiem zarządu województwa itd. Dalej mam tam znajomych i przyjaciół, nie zrywam kontaktów, nie skreślam przeszłości, jestem 3 pokolenie które było w PSL. Mam nadzieję że po wyborach dalej ramię w ramię będziemy w koalicji.

Ale na dzień dzisiejszy to raczej bardziej przydam się w PO niż w PSL, przynajmniej tak mi się wydaje. PO to jedyna partia która obecnie jest w stanie walczyć na równych zasadach z PiS. Co do młodych to faktyczne, nie chcę tracić kontaktu z młodzieżą powiatu nyskiego i mam nadzieję że mocne i fajne koło już w najbliższym czasie będzie w Nysie, jeśli zostanę poproszony o pomoc to jak najbardziej pomogę.

NI: Dziękuję za rozmowę.

JJ: Również dziękuję.

 

(T.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© nysainfo.pl | Prawa zastrzeżone