Zamknij
REKLAMA

Wandale ponownie w akcji

15:57, 06.05.2019 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Ostatnimi czasy w Paczkowie dość mocno nasiliły się akty wandalizmu. Niedawno uszkodzone zostały tablice Instytutu Pamięci Narodowej, a teraz wandale "urządzili sobie majówkę". Zniszczona została wiata grillowa przy paczkowskim basenie.

Zamiast przyjemnego grilla z rodziną i znajomymi przyjdzie teraz reperować zniszczenia. Przy tej okazji warto pamiętać, że za naprawę zniszczeń de facto zapłacą wszyscy mieszkańcy. Sprawcy za swój cel obrali także rynny deszczowe, które nie miały żadnych szans w starciu z tą bezmyślną dewastacją. Tym aktem wandalizmu zaniepokoił się także burmistrz Artur Rolka:

Jutro składam wniosek na komisariat w sprawie dokonania zniszczenia gminnego mienia na znaczną kwotę. Na marginesie nie potrafię zrozumieć wandali... Niszczą infrastrukturę, z której sami korzystają.

Artur Rolka, burmistrz Paczkowa

(T.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© nysainfo.pl | Prawa zastrzeżone