Zamknij
REKLAMA

Tragedia na przejeździe kolejowym

14:28, 14.05.2019 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Do tragicznego w skutkach wypadku, doszło dziś (14.05) na jednym z przejazdów kolejowych w naszym rejonie. 25-letnie kierowca nie ustąpił pierwszeństwa i poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło około godziny 11. na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Szybowicach. Według wstępnych ustaleń 25-kierowca miał nie ustąpić pierwszeństwa szynobusowi. Podczas przejazdu szynobus relacji Nysa - Kędzierzyn-Koźle uderzył w bok osobówki. Auto zostało przepchnięte około 150 metrów.

Jak podaje Nowa Trybuna Opolska, kiedy Straż Pożarna wyciągnęła kierowcę ten był nieprzytomny ale żył. Niestety pomimo reanimacji nie udało się go uratować.

Obecnie trwa ustalanie dokładnych przyczyn przez prokuraturę.

fot. PSP Prudnik

 

 

(T.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

:(:(

0 0

Przykra sprawa. 22:03, 14.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© nysainfo.pl | Prawa zastrzeżone