Zamknij
REKLAMA

Seniorka przekazała sporą sumę pieniędzy fałszywej wnuczce!

14:32, 12.03.2019 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Starsze osoby pomimo licznych apeli wciąż padają ofiarami oszustów. Tym razem seniorka z Nysy straciła naprawdę sporą sumę pieniędzy. Tym razem w ręce fałszywego wnuczka wpadło 45 tysięcy złotych!

Wciąż zdarzają się osoby, które dają się oszukać metodą na tzw. wnuczka, policjanta, czy funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego Policji. Wczoraj tj. 11 marca w godzinach popołudniowych, 68-letnia nysanka odebrała stacjonarny telefon od kobiety podającej się za wnuczkę. Podczas rozmowy oszustka poinformowała ją, że została zatrzymana przez policję, po tym jak potrąciła na przejściu dla pieszych kobietę. Potrzebuje teraz 45 000 zł na kaucję aby wyjść z aresztu. Przerażona sytuacją seniorka przekazała telefon swojemu mężowi, który kontynuował rozmowę.

Następnie do rozmowy włączyła się kobieta podająca się za policjantkę i potwierdziła to zdarzenie. Fałszywa funkcjonariuszka poleciła aby jak najszybciej przekazać żądaną kwotę asystentce wynajętego przez wnuczkę adwokata. Podała tez miejsce, gdzie oszukani seniorzy spotkali się z „asystentką” i przekazali pieniądze w kwocie 45 000 zł.

(T.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© nysainfo.pl | Prawa zastrzeżone