Zamknij
REKLAMA

Policjanci z Nysy odnaleźli zaginioną 56-latkę

09:04, 13.04.2019 | T.P
REKLAMA
Skomentuj

Już po 2 godzinach zakończyły się poszukiwania 56-latki z Nysy. O zaginięciu żony, która wymagała stałej opieki poinformował policję zaniepokojony mąż. Natychmiast po zgłoszeniu ogłoszono alarm dla całej jednostki. W pomoc zaangażowali się również strażacy. Zaginioną kobietę, w rejonie cmentarza odnaleźli dzielnicowi.

W miniony poniedziałek tj. 8 kwietnia około godz. 09:05 zaniepokojony mąż powiadomił dyżurnego nyskiej policji o zaginięciu 56-letniej żony, wymagającej stałej opieki. Jak wynikało ze zgłoszenia kobieta około godz. 08:30 oddaliła się z miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku.

Funkcjonariusze ustalili rysopis i ubiór zaginionej. Ogłoszono alarm dla policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Nysie oraz jednostek podległych. Funkcjonariusze sprawdzili szpitale, dworce i przystanki autobusowe. Patrolowali też okolice miejsca zamieszkania zaginionej. W trakcie poszukiwań przeczesywali także tereny trudno dostępne: lasy, pola oraz okolice jezior i rzek. Do poszukiwań włączyli się także strażacy.

Około godziny 11:00 kobieta została odnaleziona przez nyskich dzielnicowych. Znaleźli ją cała i zdrową na terenie cmentarza przy ul. Szczecińskiej. 56-latka została przekazana pod opiekę bliskich.

źródło: KPP Nysa

(T.P)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© nysainfo.pl | Prawa zastrzeżone