Zamknij

Kelner/ Kelnerka

Nr oferty: StPr/19/0765Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: SUDECKA 11, 48-304 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie
Zakres obowiązków: Obsługa gości w restauracji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, miła aparycja, chęci do pracy.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: RYSAK RADOSŁAW PIZZERIA "LUCIA"
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: SUDECKA 11, 48-304 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie
    Osoba do kontaktu: Radosław Rysak
    Numer telefonu: 602777194
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie od pośrednika, CV.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Profesjonalna obsługa klienta, zgodna ze Standardami Obsługi Klienta, przyjmowanie dostawy i przygotowanie towarów do sprzedaży, dbanie o porządek na sali sprzedażowej i magazynie.
    StPr/19/0835
    data rozpoczęcia pracy od 10.05.2019
    wynagrodzenie od od 2 750 PLN

    Sprzątanie terenów zewnętrznych, koszenie trawy. Miejsce pracy: Nysa.
    StPr/19/0836
    data rozpoczęcia pracy od 18.04.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    wg programu
    StPr/19/0842
    data rozpoczęcia pracy od 17.04.2019
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    wg programu
    StPr/19/0846
    data rozpoczęcia pracy od 19.04.2019

    Zapewnienie przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem zapewnienia zgodności z rozporządzeniem RODO. Prowadzenie rejestru czynności przetwarzania oraz rejestru
    StPr/19/0807
    data rozpoczęcia pracy od 23.04.2019
    wynagrodzenie od 3 630 - 4 100 PLN

    Praca z ciągnikiem rolniczym z przyczepą. Wykonywanie prac towarzyszących przy obsłudze pojazdu/ sprzętu. Wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądów bieżących. Prowadzenie raportów dziennych sprzęt
    StPr/19/0816
    wynagrodzenie od 4 500 - 7 500 PLN

    Konserwacja i naprawa maszyn budowlanych: koparek, koparko-ładowarek, wozideł, wózków widłowych, przeglądy okresowe wykorzystywanych maszyn i sprzętów budowlanych. Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i
    StPr/19/0814
    data rozpoczęcia pracy od 16.04.2019
    wynagrodzenie od 3 500 - 6 000 PLN

    Roboty ziemne - przygotowywanie placu budowy, prace przy budowie dróg, krawężniki, kostka brukowa, roboty betonowe i żelbetonowe, prace związane z montażem i instalacjami sieci wodno kanalizacyjnej,
    StPr/19/0815
    wynagrodzenie od 4 500 - 7 000 PLN

    Prace na sprzęcie budowlanym, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami. Prace ziemne, transportowe i załadunkowe. Kontrola stanu technicznego użytkowanego sprzętu. Użytkowanie maszyn budowlanych i maszyn z
    StPr/19/0819

    zgodny ze stanowiskiem
    StPr/19/0809