Zamknij

Robotnik gospodarczy

Nr oferty: StPr/19/1276Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie
Zakres obowiązków: Koszenie trawy, prace porządkowe. Praca na terenie miasta Nysy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 07.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, umiejętność obsługi kosiarki, podkaszarki; prawo jazdy kat. B, chęci do pracy.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Firma usługowo-Handlowa "Mop"
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie
    Osoba do kontaktu: WIESŁAWA SURY
    Numer telefonu: 774489960
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Obsługa klienta, wykładanie towaru, dbanie o porządek w sklepie.
    StPr/19/1317
    data rozpoczęcia pracy od 24.06.2019
    wynagrodzenie od 2 400 - 2 600 PLN

    Dbanie o ekspozycję towarów, obsługa klienta, wsparcie oraz nawiązywanie relacji z klientem. Dbanie o porządek na sali sprzedaży.
    StPr/19/1315
    data rozpoczęcia pracy od 14.06.2019
    wynagrodzenie od od 2 350 PLN

    Wstępna analiza potrzeb klientów, aktywna sprzedaż o istniejącą bazę klientów, kompleksowa i profesjonalna obsługa klienta, kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. Praca w Partner Nest Bank S.A.
    StPr/19/1304
    data rozpoczęcia pracy od 17.06.2019
    wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

    Zarządzanie działalnością sprzedażową i operacyjną oddziału, podejmowanie decyzji w sprawach kadrowych oraz za budowanie zespołu, zarządzanie kilkuosobowym zespołem pracowników, realizację planów sprz
    StPr/19/1311
    data rozpoczęcia pracy od 12.06.2019
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, utrzymywanie czystości w lokalu.
    StPr/19/1313
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Pakowanie wyrobu gotowego do kartonów, kontrola jakości pakowanego wyrobu, utrzymywanie porządku w miejscu pracy.
    StPr/19/1290
    data rozpoczęcia pracy od 12.07.2019

    wg programu
    StPr/19/1294
    data rozpoczęcia pracy od 13.06.2019
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    wg programu
    StPr/19/1280
    data rozpoczęcia pracy od 10.06.2019

    Produkcja stolarki okiennej.
    StPr/19/1284
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Przewóz materiałów, załadunek i rozładunek materiałów (surowce wtórne).
    StPr/19/1282
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN