Zamknij

Specjalista do spraw sprzedaży

Nr oferty: StPr/19/1518Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie
Zakres obowiązków: Doradztwo i sprzedaż części samochodowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 05.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagania: wykształcenie wyższe finansowe lub rachunkowość, dopuszczalne wykształcenie średnie
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie
    Osoba do kontaktu: Ewelina Janoszek
    Numer telefonu: 774489959
    E-mail: e.janos[email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Dozór nad obiektem handlowym, obsługa monitoringu.
    StPr/19/1595
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2019
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    Sprzedaż odzieży w handlu obwoźnym. Praca 3 dni w tygodniu - środa, czwartek i sobota.
    StPr/19/1598
    data rozpoczęcia pracy od 22.07.2019

    Praca w charakterze telemarketera. Praca w biurze o ustalonych godzinach bądź zdalna w domu.
    StPr/19/1599
    data rozpoczęcia pracy od 23.07.2019
    wynagrodzenie od 15 - 19 PLN

    Prace magazynowe w sklepie z artykułami budowlanymi.
    StPr/19/1593
    data rozpoczęcia pracy od 19.07.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Pakowanie wyrobu gotowego do kartonów, kontrola jakości pakowanego wyrobu, utrzymywanie porządku w miejscu pracy.
    StPr/19/1590
    data rozpoczęcia pracy od 23.08.2019
    wynagrodzenie od od 2 450 PLN

    Wykonywanie projektów budowlanych, wykonywanie obliczeń konstrukcji budynków, dróg, mostów.
    StPr/19/1584
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Bieżąca naprawa, pielęgnacja terenów zielonych, koszenie trawy pojazdem samojezdnym, przycinanie żywopłotu, malowanie pomieszczeń.
    StPr/19/1582

    Planowanie pracy kierowców w transporcie publicznym.
    StPr/19/1573
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Sprzątanie klatek schodowych. Miejsce pracy: Nysa.
    StPr/19/1570
    data rozpoczęcia pracy od 11.07.2019

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Miejsce pracy: Nysa.
    StPr/19/1571