Zamknij

Mechanik samochodów ciężarowych

Nr oferty: StPr/19/1650Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 48-303 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie
Zakres obowiązków: Naprawa mechaniczna i blacharska ciągników siodłowych i naczep. Miejsce pracy w Belgia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie średnie zawodowe, 2 lata doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku pracy, znajomość mechaniki samochodów ciężarowych.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: VDF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie
    Osoba do kontaktu: Grzegorz Pytliński
    Numer telefonu: 774489955
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Diagnozowanie i naprawa usterek elektrycznych i elektronicznych w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych w autoryzowanym serwisie Fiat.
    StPr/19/1798
    data rozpoczęcia pracy od 26.08.2019
    wynagrodzenie od od 5 500 PLN

    Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad BHP.
    StPr/19/1795
    data rozpoczęcia pracy od 22.08.2019
    wynagrodzenie od 4 500 - 5 000 PLN

    Wykowanie gładzi, układanie płyt glazury, układanie paneli, malowanie ścian, ocieplanie ścian.
    StPr/19/1774
    wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

    Szycie bluzek z wykorzystaniem overlocka lub stebnówki.
    StPr/19/1781
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Dowóz klientów pod wskazany adres.
    StPr/19/1761
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019

    Montaż stolarki okiennej, drzwi, rolet zewnętrznych i wewnętrznych.
    StPr/19/1753
    data rozpoczęcia pracy od 19.08.2019
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Wprowadzanie dokumentów sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych, raportów kasowych do programu księgowego, sporządzanie deklaracji VAT-7 oraz CIT-8, prowadzenie rozrachunków kontowych, pomoc w sporządza
    StPr/19/1739
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2019
    wynagrodzenie od od 3 205 PLN

    Obsługa koparki na terenie budowy. Miejsce pracy: województwo opolskie i ościenne.
    StPr/19/1720
    data rozpoczęcia pracy od 13.08.2019
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Koszenie trawy, prace porządkowe. Praca na terenie miasta Nysy.
    StPr/19/1717
    data rozpoczęcia pracy od 14.08.2019
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    Wykonywanie instalacji elektrycznych. Miejsce wykonywania pracy: Nysa, Głuchołazy, województwo opolskie.
    StPr/19/1714
    wynagrodzenie od od 24 PLN