Zamknij

Specjalista ds. handlowych

Nr oferty: StPr/19/0527Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: PIŁSUDSKIEGO 55, 48-303 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie
Zakres obowiązków: Wystawianie faktur sprzedaży, analiza rynku pod kątem nowych możliwości sprzedaży, obsługa obowiązującego systemu informatycznego i zakładanie nowych projektów produkcyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie, minimum 1 rok doświadczenie zawodowego, komunikatywność łatwość nawiązywania kontaktów, znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, znajomość branży motoryzac
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "MEGA" - ZAKŁAD PRODUKCJI POJAZDÓW UŻYTKOWYCH I KONSTRUKCJI STALOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie
    Osoba do kontaktu: Violetta Mikołajczyk
    Numer telefonu: 774489949
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV + skierowanie od pośrednika
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    wykonywanie drobnych prac montersko-ślusarskich i budowlanych w trakcie realizacji prac instalatorskich (poinstalacyjnych); układanie okablowania domofonowego, oświetlenia ogrodowego, układanie pełneg
    StPr/19/0249
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    sprzedaż napojów alkoholowych i bezalkoholowych
    StPr/19/0622
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    Samodzielne wykonywanie i wypiek ciast tortowych, kremowych, francuskich, a także wypiek pieczywa.
    StPr/19/0621
    data rozpoczęcia pracy od 21.03.2019
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Dozór nad obiektem handlowym, obsługa monitoringu. Wykladanie towaru.
    StPr/19/0617
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    Produkcja stolarki okiennej.
    StPr/19/0627
    data rozpoczęcia pracy od 20.03.2019
    wynagrodzenie od od 2 640 PLN

    wg programu
    StPr/19/0618
    data rozpoczęcia pracy od 22.03.2019

    wg programu
    StPr/19/0620

    Montaż oraz instalacja maszyn przemysłowych. Na czas szkolenia pracownicy będą oddelegowani do Włoch. Po zakończonym szkoleniu miejsce pracy w Nysie. Pracodawca zapewnia bezpłatną naukę języka włosk
    StPr/19/0623
    data rozpoczęcia pracy od 25.03.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Serwis i diagnostyka maszyn przemysłowych. Na czas szkolenia pracownicy będą oddelegowani do Włoch. Po zakończonym szkoleniu miejsce pracy w Nysie. Pracodawca zapewnia bezpłatną naukę języka włoskie
    StPr/19/0624

    Naprawa maszyn przemysłowych. Na czas szkolenia pracownicy będą oddelegowani do Włoch. Po zakończonym szkoleniu miejsce pracy w Nysie. Pracodawca zapewnia bezpłatną naukę języka włoskiego. Zakwatero
    StPr/19/0625