Zamknij

Kwalifikowany pracownik ochrony

Nr oferty: StPr/19/0522Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 48-300 Nysa 1, powiat: nyski, woj: opolskie
Zakres obowiązków: Ochrona obiektu (instytucji) na terenie Nysy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • licencja pracownika ochrony fizycznej I stopnia*
    • szkolenie pracowników ochrony osób i mienia-licencja I stopnia*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, wymagany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, niekaralność, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Agencja Ochrona AGAR Sp zo.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 45-403 Opole 15 a, powiat: m. Opole, woj: opolskie
      Osoba do kontaktu: Arkadiusz Pietrzak
      Numer telefonu: 502720762
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      wykonywanie drobnych prac montersko-ślusarskich i budowlanych w trakcie realizacji prac instalatorskich (poinstalacyjnych); układanie okablowania domofonowego, oświetlenia ogrodowego, układanie pełneg
      StPr/19/0249
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      sprzedaż napojów alkoholowych i bezalkoholowych
      StPr/19/0622
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      Samodzielne wykonywanie i wypiek ciast tortowych, kremowych, francuskich, a także wypiek pieczywa.
      StPr/19/0621
      data rozpoczęcia pracy od 21.03.2019
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Dozór nad obiektem handlowym, obsługa monitoringu. Wykladanie towaru.
      StPr/19/0617
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      Produkcja stolarki okiennej.
      StPr/19/0627
      data rozpoczęcia pracy od 20.03.2019
      wynagrodzenie od od 2 640 PLN

      wg programu
      StPr/19/0618
      data rozpoczęcia pracy od 22.03.2019

      wg programu
      StPr/19/0620

      Montaż oraz instalacja maszyn przemysłowych. Na czas szkolenia pracownicy będą oddelegowani do Włoch. Po zakończonym szkoleniu miejsce pracy w Nysie. Pracodawca zapewnia bezpłatną naukę języka włosk
      StPr/19/0623
      data rozpoczęcia pracy od 25.03.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Serwis i diagnostyka maszyn przemysłowych. Na czas szkolenia pracownicy będą oddelegowani do Włoch. Po zakończonym szkoleniu miejsce pracy w Nysie. Pracodawca zapewnia bezpłatną naukę języka włoskie
      StPr/19/0624

      Naprawa maszyn przemysłowych. Na czas szkolenia pracownicy będą oddelegowani do Włoch. Po zakończonym szkoleniu miejsce pracy w Nysie. Pracodawca zapewnia bezpłatną naukę języka włoskiego. Zakwatero
      StPr/19/0625