Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
10:24, 16.07.2019
Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 42,50m2 położone na I piętrze budynku z cegły położonego w Nysie przy ul. Biskupa Jarosława. Mieszkanie po remoncie, składa się z dwóch osobnych pokoi w tym jeden z dużym balkonem, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Na podłogach znajdują się panele oraz glazura. Ogrzewanie miejskie z podzielnikami ciepła, woda podgrzewana gazem, czynsz wynosi około 320zł miesięcznie do administracji.
10:02, 08.07.2019
Mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 72,90m2 położone na dziesiątym piętrze przy ulicy Piłsudskiego w Nysie. Mieszkanie składa się z czterech osobnych pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz dwóch przedpokoi. Do mieszkania przynależy balkon, strych oraz piwnica. Całość jest po częściowym remoncie: nowe instalacje, na podłogach panele, glazura, na ścianach gładzie, okna PCV z roletami wewnętrznymi w całym mieszkaniu.
15:45, 05.07.2019
Twój lokal gastronomiczny nie cieszy się odpowiednim zainteresowaniem? Zadbaj o promocję
10:45, 05.07.2019
Trudno byłoby wymienić wszystkie zawody, w których wymaga się zakładania specjalnej odzieży do pracy. Z pewnością łączą je 2 fakty: w przeważającej większości są to prace fizyczne, a do tego ubranie zakładane do pracy musi prezentować zdecydowanie wyższą wytrzymałość niż ?cywilny? strój do noszenia w domu czy na ulicy.
09:41, 01.07.2019
Spośród wszystkich dostępnych obecnie metod reklamy, pozycjonowanie stron należy do najbardziej zyskownych, o czym przekonuje się każdy, komu udało się uzyskać wysoką pozycję i zwiększyć swój zasięg. W momencie, gdy już możemy cieszyć się znacznym wzrostem obrotów, możemy zadać sobie pytanie: czy dalsze nakłady na tego typu działania promocyjne są jeszcze koniecznie? Przyjrzyjmy się więc temu bliżej.
17:18, 18.06.2019
W związku z dynamicznym rozwojem Bioagra SA poszukuje osób do pracy w Zakładzie Produkcji Etanolu ?Goświnowice? koło Nysy na następujące stanowiska: Mechanika-hydraulika ? 2 osoby, Specjalistę Głównego Mechanika ds. ZUR-u ? 1 osobę, Pracownika Magazynu Wyrobów Gotowych ? 8 osób, Kontrolera jakości, pracownika laboratorium ? 2 osoby.
17:06, 18.06.2019
Pytania zadawane w czasie rozmowy o pracę wydawać się mogą prozaiczne, a odpowiedź na nie jest wyjątkowo łatwa. W rzeczywistości problem z nimi może mieć każdy. Jak więc odpowiadać na pytania w czasie rozmowy o pracę?
17:01, 18.06.2019
System premiowania w danym przedsiębiorstwie w dużej mierze uzależniony jest od tego, czym zajmuje się przedsiębiorstwo i od podejścia do sprawy przez pracodawcę. Premia to swoistego rodzaju nagroda za dobre wyniki, prawidłową postawę pracowniczą bądź inne wydarzenie, na które pracownicy mieli pozytywny wpływ.
10:22, 13.06.2019
Papa samoprzylepna kontra inne rodzaje pap dachowych. Jak wybrać właściwie? Laikom budowlanym i niedoświadczonym inwestorom może się wydawać, że dobór papy asfaltowej na dach jest czynnikiem mało ważnym. Tymczasem, jak pokazują testy oraz konkretne przypadki przeznaczonych do renowacji budynków i obiektów budowlanych, za niepozorną warstwą bitumów kryją się lata bezproblemowego użytkowania domów, mieszkań, zakładów przemysłowych oraz gmachów biur czy instytucji publicznych. Jakie papy wybierać, w szerokim wachlarzu dostępnych na rynku produktów, postaramy się wykazać w poniższym artykule.
09:13, 06.06.2019
Dziesiąta rocznica ślubu w Paryżu? Ach jak cudownie - Charlotte już dopina walizkę! Zapowiada się wspaniale... gdyby nie kilka nagłych niespodzianek i ?małych? sekretów, które tworzą pajęczą sieć, wplątując zarówno bohaterów jak i widzów.
15:39, 04.06.2019
Powszechnie znane powiedzenie mówi: jeśli czegoś nie ma w internecie, to znaczy, że nie istnieje. I chociaż w wielu aspektach można się z nim nie zgadzać, nie sposób odmówić mu pewnej dozy słuszności. Co bowiem robisz, gdy szukasz jakiejś informacji? Pierwszym ruchem jest uruchomienie wyszukiwarki i wpisanie słów kluczowych w odpowiednie pole.
21:39, 31.05.2019
Samodzielne holowanie samochodu przez inne auto osobowe jest dozwolone, ale pod kilkoma warunkami. Kierowcy często o nich zapominają. Wielu nawet nie wie, że takie holowanie jest dopuszczalne na drodze ekspresowej, ale zabronione na autostradzie. Sprawdź, o czym jeszcze powinieneś pamiętać.
08:51, 13.05.2019
Zarówno na liczących wiele hektarów farmach, jak też w zdecydowanie mniejszych gospodarstwach rolnych czy ogrodniczych szklarniach, trwa bezustanna walka z naturą. Ludzie wkładają mnóstwo pracy, aby hodowanym roślinom stworzyć odpowiednie okoliczności do wzrastania i kwitnienia. Od przeznaczonych na przemiał zbóż, przez trafiające na targowiska warzywa i owoce, aż po dekoracyjne kwiaty ? one wszystkie łakną stosowanie żyznej gleby oraz regularnego podlewania życiodajną wodą. Jeśli opady nie przychodzą, należy zrobić właściwy użytek z dostępnego sprzętu i instalacji nawadniających.
17:06, 08.05.2019
Większość osób korzystających z wypożyczalni samochodów, jest po prostu do tego zmuszonych przez życie. Oddanie auta do warsztatu, daleki wyjazd wymagający niezawodnego pojazdu lub potrzeba zorganizowania na jakiś czas dodatkowego środka komunikacji. Wynajmując samochód, zwykle będziemy chcieli to zrobić jak najtaniej. Przy współpracy z wypożyczalnią samochodów https://www.ckcorp.pl, przygotowaliśmy kilka wskazówek, które pozwolą zaoszczędzić na kosztach wynajmu.
09:24, 08.05.2019
Biżuterię kocha niemal każda kobieta. Jeżeli więc zastanawiasz się, co podarować swojej żonie, dziewczynie, mamie, babci lub kuzynce ? nie musisz już szukać dłużej! Szykowne kosztowności ze srebra wzbogacone kamieniami szlachetnymi staną się ozdobą każdej damy. Ich dodatkowa zaleta to atrakcyjna cena, ponieważ kosztują o wiele mniej, niż wyroby ze złota. Pragniesz w prosty i subtelny sposób pokazać kobiecie, jak jest dla Ciebie ważna i jak bardzo ją kochasz? Sprezentuj jej srebrną biżuterię! Oto kilka wskazówek, jak nie zagubić się w świecie błyskotek.
REKLAMA
© nysainfo.pl | Prawa zastrzeżone