Zamknij
REKLAMA

Fotelik samochodowy ? Decyzja oraz zakup

13:15, 02.08.2018 | T.P
Skomentuj

Każdy rodzic, w pewnym okresie swojego życia, musi podjąć decyzję o tym jak wybrać najodpowiedniejszy fotelik samochodowy dla swojego dziecka.

Choć dostępność fotelików samochodowych w sklepach stacjonarnych oraz internetowych jest duża, podjęta decyzja dotycząca fotelika samochodowego nie powinna być pozostawiona przypadkowi. Decydując się na konkretny model fotelika, należy wziąć pod uwagę wiele czynników w tym wzrost i wagę dziecka. Dobrze wybrany fotelik samochodowy powinien posiadać odpowiednie standardy bezpieczeństwa oraz rodzic powinien sprawdzić czy fotelik pasuje do rodzinnego samochodu.

 

Fotelik samochodowy Kiddy CruiserFix 3 to fotelik w grupie wagowej dla dzieci od 15-36 kg. Jest to fotelik bardzo bezpieczny, którego można montować za pomocą systemu ISOFIX jak i przy pomocy samochodowych pasów bezpieczeństwa. Fotelik ten łatwo i bezpiecznie się montuje, gdy korzysta się z pasów bezpieczeństwa samochodu, odpowiednio przeznaczone prowadnice są wskazówką do tego jak prawidłowo zapiąć dziecko takim pasem.

 

Dzięki odpowiedniemu ustawieniu zagłówka fotelika oraz podnóżka, fotelik dostosuje się do ciała dziecka, co na pewno wpłynie pozytywnie na komfort dziecka i jego bezpieczeństwo. Kiddy CruiserFix 3 wyposażony jest w innowacyjny system absorpcji siły wytworzonej w trakcie kolizji drogowej, a zapewniają to tzw: ?plastry miodu?, to odpowiedni splot odznaczający się niezwykle wytrzymałym materiałem.

 

Fotelik posiada odpowiednią regulacje osłon bocznych, protektory te mają za zadanie nie tylko chronić dziecko w samochodzie, ale także zapewniać mu również komfort i wygodę. System ISOFIX czyli specjalne zaczepy zapewniają szybką instalację oraz, że fotelik znajduje się w stabilnej pozycji, a fotelik nie rusza się na boki. Fotelik wyposażony jest także w dodatkowy innowacyjny system zwany Kiddy Shock Absorber. Jest to specjalny materiał znajdujący się w środku podłokietnika, którego zadaniem jest odciągnięcie od dziecka wytworzonej energii podczas kolizji. Fotelik ten dostępny jest w kilku ciekawych kolorach.

 

 

 

 

 

 

(T.P)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© nysainfo.pl | Prawa zastrzeżone