Zamknij
REKLAMA

Bilety komunikacji miejskiej teraz także w Twoim smartfonie

11:12, 02.11.2018 | T.P
Skomentuj

Korzystanie z komunikacji miejskiej to szybki i tani sposób na przemieszczanie się po całym mieście. Czy wiesz, że bilety w Nysie możesz zakupić również przez smartfona? Dowiedz się, jakie to proste i co możesz zyskać.

Bilety przez telefon jak to działa?


Aby nabywać bilety przez telefon, musisz jedynie zainstalować specjalną aplikację i stworzyć swoje konto użytkownika. Jedną z aplikacji, która pozwala nabywać bilety w Nysie na komunikację miejską przez internet, jest mPay.

Gdy już pobierzesz aplikację, pozostaje stworzyć konto użytkownika. Po podaniu swoich danych osobowych, będziesz musiał wybrać sposób płatności. Możliwości są dwie: możesz płacić kartą płatniczą podpiętą pod konto, możesz też skorzystać z elektronicznej portmonetki. Wybór drugiego rozwiązania oznacza, że będziesz musiał doładowywać portmonetkę przelewami.

Dlaczego warto kupować bilety przez telefon?

Powodów, dla których bilety w Nysie warto nabywać przez telefon, jest wiele. Aplikacja mPay została stworzona z myślą o użytkownikach i:

l jest prosta w obsłudze. Zakup biletów nie sprawia żadnego kłopotu, a transakcja odbywa się bardzo szybko;

l pozwala ominąć kolejki do kiosków z biletami oraz biletomatów. Mając aplikację mPay w telefonie, unikniesz także problemów ze znalezieniem punktu sprzedaży biletów późnym wieczorem czy w nocy;

l jest bezpieczna. Każda transakcja musi być zatwierdzona kodem, dzięki czemu nawet gdy zgubisz telefon, to osoba trzecia nie skorzysta z Twoich środków.

 

Gdy będziesz już korzystał z aplikacji mPay, nie będziesz musiał też obawiać się, że zgubisz zakupiony bilet. Podczas kontroli wystarczy, że okażesz historię zakupu.

Bilety w Nysie to nie wszystko ? poznaj możliwości aplikacji mPay

Aplikacja mPay pozwala zakupić bilety w Nysie, ale to nie wszystkie jej możliwości. Po jej zainstalowaniu i utworzeniu konta, będziesz mógł również płacić za miejsca postojowe w wielu miastach Polski oraz zakupić bilety zarówno do warszawskiego ZOO, jak i Tatrzańskiego Parku Narodowego. Jeżeli Twoi znajomi również wybiorą aplikację mPay, to będziecie mogli dokonywać przelewów między sobą.

(T.P)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© nysainfo.pl | Prawa zastrzeżone