Auto wjechało w ogródek piwny
Dziś w Nysie doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego. Na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Żeromskiego samochód osobowy wjechał w ogródek piwny. Służby otrzymały zgłoszenie o godzinie 14:30.
Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 33-letnia kobieta kierująca chery tiggo z nieustalonej przyczyny straciła panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem, w wyniku czego zjechała na pobocze uderzając w latarnie, a następnie przęsło ogrodzenia. Kobieta została przewieziona do szpitala, była trzeźwa.
Komenda Powiatowa Policji w Nysie








