Kto do Rady Miejskiej? Sprawdźcie listę kandydatów – okręg nr 4
W zbliżających się wyborach samorządowych o mandat radnego będzie się ubiegało 208 kandydatów, zarejestrowanych w 7 komitetach wyborczych. W wyborach do Rady Miejskiej wyłonionych zostanie 23 przedstawicieli.
Okręg nr 4
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002”
1. BARANIEWICZ Robert Jerzy
2. CZUCHRAJ Jacek
3. WILMAN Renata
4. GAZDA Maciej Marcin
5. DOLIŃSKA Agnieszka Joanna
6. BUCZKOWSKA-RAMS Joanna Aleksandra
KOMITET WYBORCZY „LIGA NYSKA”
1. RAJKO Edyta Maria
2. STRAMA Leszek Piotr
3. DROZD Paweł Ireneusz
4. FURDZIK Alina Janina
5. SPOREK Fabian
6. SOJKA Zofia Maria
7. MICHEL Joanna Agata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORDIANA KOLBIARZA
1. JANKOWICZ Sebastian
2. KWIATKOWSKI Damian Tomasz
3. SZUSZKIEWICZ Jadwiga Teresa
4. CZEPIEL Stanisław
5. LISTOWSKI Mariusz Janusz
6. HASIAK Kamila Monika
7. PISARCZYK Barbara
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE HANKUS 2018
1. HANKUS Krystyna Maria
2. PACZWA Grzegorz Tomasz
3. PARALUSZ Agnieszka Katarzyna
4. CZECHOR Patrycja Jadwiga
5. JANIK Tomasz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. BOSAK Joanna Barbara
2. PIECZARKA Artur
3. KOŻUCH Sylwester Jan
4. PYTLIŃSKI Grzegorz Krzysztof
5. KRAWIEC Teresa
6. SŁUGOCKA-LAK Joanna Kazimiera
7. WALACH Piotr Paweł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. CWAJNA Lilla Maria
2. WĄS Edyta
3. WILK Mateusz Grzegorz
4. BĄK Marian Józef
5. PRZYBYSZEWSKI Mateusz
6. MICHALSKI Adrian
7. ŁACIAK Jagoda Kamila
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY 2018”
1. KONOPKA Łukasz Józef
2. ZAJĄC Andrzej Kazimierz
3. SZPIECH Honorata Sabina
4. LITWIN Janusz
5. TABOR Julita Jolanta
6. SKOCZYLAS Wiesława Maria
7. RENKAS Marian Zygmunt
Okręg nr 4 obejmuje Sołectwa: Biała Nyska, Domaszkowice, Głębinów, Goświnowice, Hajduki Nyskie, Hanuszów, Iława, Jędrzychów, Kępnica, Konradowa, Koperniki, Kubice, Lipowa, Morów, Niwnica, Podkamień, Przełęk, Radzikowice, Regulice, Rusocin, Sękowice, Siestrzechowice, Skorochów, Wierzbięcice, Wyszków Śląski, Złotogłowice (wieś Złotogłowice i przysiółek Rochów)
Okręg nr 3 – kliknij, aby przejść