• 728
    0

    Jak informuje spółka Eko Nysa – Trwa proces inwentaryzacji pojemników na odpady komunalne oraz wdrożenia nowego systemu informatycznego właśnie się rozpoczął. Prosimy wszystkich mieszkańców gminy Nysa o dogodne udostępnienie pojemników w celu prawidłowego ich oznaczenia.