Zamarznięty rozkład jazdy – problemy pasażerów
Pasażerowie korzystający z Centrum Przesiadkowego w Nysie nie mają łatwego życia. Zwłaszcza podczas mrozów.
Gdzie można sprawdzić rozkład jazdy pociągów? Oczywiście w internecie, jednak nie każdy ma dostęp do sieci, a na dworcu brakuje nawet rozkładu jazdy… Co prawda rozkład jazdy pociągów znajduje się w peronie pierwszym, jednak nie przykrywa go żadna wiata, a przy takiej pogodzie jak obecnie podróżni muszą się uzbroić w skrobaczkę do szyb.
W poczekalni dworca nie znajdziemy także kas biletowych (bilety kolejowe możemy kupić jedynie w automacie) ani informacji o rozkładach jazdy pociągów. Ponadto brakuje także fizycznego, wydrukowanego rozkładu jazdy, który z pewnością rozwiązałby wiele problemów.
Elektroniczna tablica wewnątrz budynku wyświetlała tylko rozkłady autobusów – ale to bez znaczenia, bowiem od miesiąca jest znowu popsuta.









