Historyczny sukces siatkarzy z SP3
Siatkówka w sposób naturalnym jest niezwykle popularnym sportem w Nysie. Co ważne – sukcesy odnoszą także drużyny dziewcząt oraz szkole. Siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nysie wywalczyli brązowe medale podczas Ogólnopolskiego Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej , który był rozgrywanych w Głuchołazach.
Na parkiecie nie brakowało emocjonujących spotkań, efektownych akcji i walki o każdy punkt. Ostatecznie tytuł mistrzowski wywalczyła reprezentacja SP 1 Lębork, która okazała się najlepszą drużyną tegorocznego finału.
Klasyfikacja końcowa:
SP 1 Lębork
SP 33 Rzeszów
SP 3 Nysa
SP 56 Łódź
SP 87 Kraków
SP 3 Wrocław
PSP 3 Kobyłka
SP 2 Piła
SP 1 Opole Lubelskie
SP 10 Suwałki
SP 33 Olsztyn
ZS Słońsk
SP 16 Jaworzno
SP Dobromierz






