Nowy proboszcz u Werbistów
W niedzielę, 15 czerwca, podczas wieczornej Mszy Świętej o godz. 18:00 w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Nysie odbędzie się uroczyste wprowadzenie nowego proboszcza.
Na urząd proboszcza został powołany o. Marek Adamczyk. Duchowny obejmie funkcję po o. Konradzie, któremu parafianie dziękują za dotychczasową posługę i pasterskie serce. Po krótkim urlopie o. Marek rozpocznie pełnienie obowiązków proboszcza od lipca.
Jak zaznacza parafia – uroczystość będzie okazją do wspólnej modlitwy i powitania nowego duszpasterza w parafialnej wspólnocie.







