Plan kolędy u Werbistów
Pismo Święta, krzyż, świece – to elementy których nie powinno zabraknąć podczas odwiedzin związanych z kolędą. Dla wiernych z kościoła Matki Bożej Bolesnej gotowy jest już plan kolęd 2018/2019.
28 grudnia – piątek – godz. 16.00
1 Gałczyńskiego 3-2-1
2 Gałczyńskiego 6-5-4
3 Gałczyńskiego 9-8-7
4 Gałczyńskiego 12-11-10
5 Gałczyńskiego 15-14-13
29 grudnia – sobota – godz. 14.30
1 Gałczyńskiego 19-18-17-16
2 Gałczyńskiego 23-22-21-20
3 Gałczyńskiego 27-26-25-24
4 Gałczyńskiego 31-30-29-28
30 grudnia – niedziela – godz. 15.00
1 Gałczyńskiego 33-32
2 Gałczyńskiego 35-34
3 Gałczyńskiego 37-36
2 stycznia – środa – godz. 16.00
1 Gałczyńskiego 40-39-38
2 Gałczyńskiego 43-42-41
3 Gałczyńskiego 46-45-44
4 Gałczyńskiego 49-48-47
5 Gałczyńskiego 52-51-50
3 stycznia – czwartek – godz. 16.00
1 Żeromskiego (nieparzyste)
2 Żeromskiego (parzyste)
3 Sienkiewicza (nieparzyste)
4 Sienkiewicza (parzyste)
5 Słowackiego
4 stycznia – piątek – godz. 16.00
1 Kasprowicza
2 Broniewskiego
3 Konopnickiej
4 Fałata i Powstańców Śląskich
5 stycznia – sobota – godz. 14.30
1 Rubinowa, Diamentowa i Granitowa
2 Piaskowa, Bazaltowa i Bursztynowa
3 Kamienna i Kryształowa
4 Rodziewiczówny 4-6-8-10-12
5 Mickiewicza 2 do 26
7 stycznia – poniedziałek – godz. 16.00
1 Mickiewicza 5 do 39
2 Mickiewicza 43 do 61
3 Mickiewicza 63 do 91
4 Mickiewicza 93 do 137
5 Mickiewicza 40 i 3 Maja 4 do 28
8 stycznia – wtorek – godz. 16.00
1 Słoneczna, Jeziorna i 3 Maja 32 do 42
2 3 Maja 5 do 31
3 Wiosenna
4 Orzeszkowej od początku
5 Lazurowa i Orzeszkowej od końca
9 stycznia – środa – godz. 16.00
1 Tarnopolska i Krzemieniecka
2 Lwowska i Nowogródzka
3 Stanisławowska
4 Żytomierska i Wileńska 3 do 23
5 Wileńska 4 do 58
10 stycznia – czwartek – godz. 16.00
1 Długosza (nieparzyste)
2 Długosza (parzyste) 4 do 42
3 Długosza (parzyste) 46 do 74
4 Augustowska i Zbaraska 11 – 11a
5 Zbaraska 13 i 1 do 12
11 stycznia – piątek – godz. 16.00
1 Stokrotek i Chabrów
2 Chocimska i Henryka Pobożnego
3 Niezapominajek i Bzów
4 Narcyzów
5 Róż
12 stycznia – sobota – godz. 14.30
1 Pułaskiego
2 Pomorska i Stawowa
3 Zygmuntowska i Przemyska
4 Unii Lubelskiej 1 do 9
5 Unii Lubelskiej 10 do 17
13 stycznia – niedziela – godz. 14.30
1 Sudecka (parzyste)
2 Sudecka (nieparzyste)
3 Prusa 2 do 12
14 stycznia – poniedziałek – godz. 16.00
1 Opawska 42-40-38
2 Opawska 36-34-32
3 Opawska 30-28-26
4 Opawska 24-22-20
5 Opawska 18-16-14
6 Opawska 12-10-8
16 stycznia – środa – godz. 16.00
1 Opawska 6-4-2
2 Osmańczyka 50-48-46
3 Osmańczyka 44-42-40
4 Osmańczyka 38-36-34
5 Osmańczyka 32-30-28
6 Osmańczyka 26-24-22
17 stycznia – czwartek – godz. 16.00
1 Osmańczyka 20-18-16
2 Osmańczyka 14-12-10
3 Osmańczyka 8-6-4
4 Osmańczyka 2 i Wasylewskiego 5-7
5 Wasylewskiego 38-36-32
6 Wasylewskiego 30-26-24
18 stycznia – piątek – godz. 16.00
1 Wasylewskiego 22-20-18
2 Wasylewskiego 14-12-10
3 Wasylewskiego 8-6-4
4 Wasylewskiego 2 i Bończyka 47-45
5 Bończyka 41-39-35
6 Bończyka 33-31-29
19 stycznia – sobota – godz. 14.30
1 Bończyka 27-25-23-21
2 Bończyka 19-17-15-13
3 Bończyka 11-9-7
4 Bończyka 5-3-1
5 Korfantego 19-17-15
6 Korfantego 13-11-9-7
21 stycznia – poniedziałek – godz. 16.00
1 Korfantego 5-3-1
2 Korfantego 8-6-4
3 Korfantego 2 i Stęczyńskiego 25-23
4 Stęczyńskiego 21-19-17
5 Stęczyńskiego 15-13-11
6 Stęczyńskiego 9-7-5
22 stycznia – wtorek – godz. 16.00
1 Stęczyńskiego 3-1
2 Rodziewiczówny 12a do 28
3 Rodziewiczówny 1 i 5 do 21
4 Werbistów i Janssena
5 KEN 54-53
6 KEN 52-51-50
23 stycznia – środa – godz. 16.00
1 KEN 49-48-47
2 KEN 46-45
3 KEN 44-43
4 KEN 42-41-40
5 KEN 39-38
6 KEN 37-36
24 stycznia – czwartek – godz. 16.00
1 KEN 34-33
2 KEN 32-31
3 KEN 30-29
4 KEN 28-27
5 KEN 26-25
6 KEN 24-23
25 stycznia – piątek – godz. 16.00
1 KEN 22-21
2 KEN 20-19
3 KEN 18-17
4 KEN 16-15
5 KEN 14-13
6 KEN 12-11
26 stycznia – sobota – godz. 14.30
1 KEN 10-9-8
2 KEN 7-6
3 KEN 5-4-3
4 KEN 2-1
5 11 Listopada 13-11-9-7
6 11 Listopada 36 do 8
28 stycznia – poniedziałek – godz. 16.00
1 Dygasińskiego, Nałkowskiej, Modrzewskiego
i Falskiego
2 Baczyńskiego i Miłosza
3 Wańkowicza 3 do 19 i 6-8
4 Wańkowicza 10-12-14-16
5 Reja
6 Kochanowskiego, Prusa 18-20 i Lelewela
29 stycznia – wtorek – godz. 16.00
1 17 Września i Obrońców Westerplatte
2 Tadka Jasińskiego
3 Grunwaldzka od początku
4 Grunwaldzka od końca
5 Grzegorza z Sanoka (parzyste)
6 Grzegorza z Sanoka (nieparzyste)
30 stycznia – środa – godz. 16.00
1 Kwiatowa (parzyste)
2 Kwiatowa (nieparzyste)
3 Karpińskiego
4 Iwaszkiewicza
5 Gombrowicza
6 Kisielewskiego
31 stycznia – czwartek – godz. 16.00
1 Tuwima i Brzechwy
2 Zapolskiej i Fredry (parzyste)
3 Fredry (nieparzyste)
4 Makuszyńskiego
5 Krasińskiego
6 Grudzińskiego
1 lutego – piątek – godz. 16.00
1 Kozielska (nieparzyste)
2 Kozielska (parzyste) i pomoc nieparzyste
3 Kozarzewskiego
4 Tetmajera i Staffa
5 Leśmiana i Boya – Żeleńskiego
6 dodatkowa