Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki – młodzież odkrywa historię Alice Sun

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Nysie zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży, które odbędzie się we wtorek 25 listopada o godzinie 17. w Mediatece.
„Znów mogę cię zobaczyć” Ann Liang to poruszająca młodzieżowa historia o dorastaniu, presji i potrzebie bycia zauważonym. Alice Sun czuje się niewidzialna w elitarnej szkole, do której ledwo stać ją chodzić — aż pewnego dnia odkrywa, że potrafi znikać naprawdę. Jej niezwykły dar staje się sposobem na poradzenie sobie z narastającymi problemami i zrozumienie samej siebie. Współpraca z szkolnym rywalem, Henrym Li, odsłania nie tylko tajemnice otoczenia, ale przede wszystkim skomplikowane emocje i relacje między nimi.
Nie musisz znać się na literaturze – wystarczy, że masz ochotę porozmawiać o książkach lub po prostu posłuchać co myślą inni – zachęca placówka.






