Nabożeństwo w intencji Ojczyzny w Bazylice św. Jakuba i św. Agnieszki w Nysie
W każdą ostatnią niedzielę miesiąca w Bazylice św. Jakuba Starszego Apostoła i św. Agnieszki w Nysie odbywa się nabożeństwo w intencji Ojczyzny z relikwiami św. Jana Pawła II i bł. Jerzego Popiełuszki.
O godz. 18:00 wierni uczestniczą w nabożeństwie ku czci św. Jana Pawła II, a o 18:30 odprawiana jest Msza Święta w intencji Ojczyzny. Podczas modlitwy wierni proszą o wstawiennictwo św. Jana Pawła II, bł. Stefana Wyszyńskiego i bł. Jerzego Popiełuszki.
Przypomnijmy, że w kwietniu do nyskiej bazyliki trafiły relikwie Jana Pawła II, natomiast od 2024 roku w jednej z bocznych kaplic wystawione są relikwie księdza Jerzego Popiełuszki.







